Kdo jsme. Co jsme. Jak jsme...

Všechno to začalo v roce 1993 – Rudolf si půjčil 3 000 SK, vzal starou rodinnou škodovku (máma o tom nevěděla 😀 ) a rozbíhá svou první agenturu.

Rok 1997, rok kdy vznikla agentura s pověstnou červenou kuličkou – ARD. Agentura Rudolfa Delinčáka . Cíl byl jasný, být jednička na trhu v informačních systémech.

Od úplného začátku spojujeme pro mnohé nespojitelné. Na první pohled se zdá, že se orientujeme na zcela odlišné segmenty – firmy a reklama, města a orientační systémy. Nám však tato spojení dávají perfektní smysl.

Od té doby to byla jízda. Zažili jsme spoustu krásných a úžasných věcí. Rovněž množství chyb, selhání a špatných rozhodnutí. Ale cesta, kterou jsme prošli nás dovedla přesně sem. Jsme rádi, že jsme tady. Jsme pyšní na věci, které dnes vyrábíme. Bez nadsázky víme říci, že jsme lídrem na Slovensku v informačních systémech. Máme jedinečné produkty. Vlastní technologii, vlastní know how . Tvoříme krásný mobiliář a neustále experimentujeme s dalšími nápady. Našim klientům zajišťujeme zviditelnění v rámci českého a slovenského mediálního trhu. Máme osobní přístup. Jsme lidé. Stále se učíme a chceme se dále rozvíjet. A rozvíjíme se zejména díky vám – našim klientům. Milujeme vdechovat službám a produktům myš + lienku . Podívejte, kam jsme přijeli, zítra už budeme zase dál. 😊

CEO
Projektová manažerka
Ředitelka obchodu
Obchodní manažér
Obchodní manažér
Obchodní manažér
Výroba a montáž
Legislatíva a nosiče
Grafický dizajnér
Účetnictví
Fakturační oddělení

Chcete s námi tvořit nový příběh?

  Pošlite nám správu


  Rychlý kontakt

  +421 907 870 746
  delincak@ard.sk

  Fakturace

  IČO: 258 57 886
  DIČ: CZ 258 57 886

  Bankovní spojení

  Tatra banka, a.s.
  SK70 1100 0000 0029 4307 6050